Kontakt

KONTAKT BIURO SAFARI TOUR

Mamy nadzieję, iż nasza bogata oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w centrum Rybnika a także do naszego Salonu Rainbow Tours w Raciborzu oraz oddziałów w Żywcu i Chrzanowie. Spotkacie się tu Państwo z profesjonalną i miłą obsługą.

Biura nasze są czynne poniedziałek - piątek w godz. 9:00 do 15:00 ,  sobota w godz. 9:00 do 13:00 

 

 Rezerwacje telefoniczne oraz informacje związane z  ofertą :

kom. 664 457 934, 732 952 417

032/42 30 250,  032/42 39 345
 

 

Biuro Rybnik

ul. Zamkowa 6

44-200 Rybnik

NIP- 642-25-62-798

e-mail: safaritour@wp.pl

 

Biuro podróży Rainbow 

Biuro Racibórz  Salon firmowy Rainbow Tours

ul.Nowa 1

tel. 696765775,  324148000

www.rainbowraciborz.pl

e-mail: raciborz.nowa@rainbowtours.pl

e-mail:  rainbow.nowa@wp.pl

 

Biuro Żywiec

ul.Kościuszki 38

tel. 510 075 880
stbiuro2@poczta.onet.pl

 

Konto na które można wpłacać zaliczki za dokonane rezerwacje:

ING BANK ŚLĄSKI II o/RYBNIK  NR 911050 1344 1000 0022 0631 2155

 

Nasza Oferta

Biuro Podróży Safari Tour s.c. w Rybniku oferuje swoim Klientom szeroką gamę pomysłów na wypoczynek.Oferta turystyczna obejmuje propozycje przygotowane przez wielu organizatorów, znanych nie tylko w Polsce, takich jak: Itaka, Rainbow Tours, Grecos, Coral- Wezyr Holidays, Sun & Fun, Exim, Logos Tours, Symada Travel, Tęcza, Net Holiday, 7 Islands i 100 innych touroperatorów.

 

Współpracujemy tylko z partnerami posiadającymi wymagane prawem gwarancje bankowe lub ubezpieczeniowe, co oznacza, że nasi Klienci mają zagwarantowane bezpieczeństwo wypoczynku w najwyższym stopniu.

 

Proponuje swoim Klientom wiele form wypoczynku, tj. wczasy, wycieczki objazdowe, narty, rejsy oraz kolonie i obozy młodzieżowe, przy wykorzystaniu różnych środków transportu, jak: samolot, autokar, prom, czy dojazd własny.

 

Oferta turystyczna Biura Safari Tour s.c. z Rybnika zawiera nie tylko bardzo popularne kierunki wypoczynku jak: Grecja, Hiszpania, Turcja, Włochy, Egipt, Tunezja, lecz także te bardziej egzotyczne, do takich krajów jak: KeniaKuba, Kostaryka, Dominikana, Tajlandia, Sri Lanka,Dominikana, Meksyk, Gambia, Jamajka, Polinezja Francuska i wiele innych.

 

Biuro Podróży Safari Tour s.c. zachęca również do zwiedzania w inny sposób, tj. zakupu wycieczek objazdowych do takich krajów, jak np. Chiny,Tajlandia, Kambodża, Vietnam, Sri Lanka, Meksyk, Indie, Maroko, Brazylia, Republika Południowej Afryki.

 

Biuro Podróży Safari Tour s.c. z Rybnika, to przygoda i wypoczynek, zatem nie może zabraknąć w ofercie kierunków z tym związanych: Kenia, Tanzania, RPA, USA, rejsy po Morzu Karaibskim.

 

Brzmi nieźle? Tak naprawdę to wszystko jest w naszym = Państwa zasięgu. Zapraszamy do nas, odpowiemy na pytania, porozmawiamy w miłej atmosferze. Postaramy się dopasować ofertę na miarę Państwa potrzeb.

 

Proponujemy także usługi dodatkowe w zakresie doradztwa i sprzedaży takich produktów jak:

  • Hotele, Wypżyczenie samochodu, Parkingi, Ubezpieczenia

  • Bilety lotnicze, autokarowe, promowe i inne

  • Kolonie, obozy i inne imprezy dla dzieci i młodzieży

  • Wizy turystyczne

  • Imprezy integracyjne i motywacyjne (incentive) dla firm i innych grup zorganizowanych.

 

A na koniec...

Prosimy pamiętajcie drodzy Klienci, że każda impreza turystyczna sprzedawana w biurze własnym organizatora (touroperatora), jak i w biurze agencyjnym oferowana jest w tej samej cenie.

 

Biuro Podróży Safari Tour s.c. w Rybniku, tworzą ludzie, na których można polegać. Przygoda i wypoczynek– to jest to!

 

Wyjeżdżajmy, zwiedzajmy, odpoczywajmy, spełniajmy swoje marzenia. Nie traćmy czasu, bo życie ucieka... Przeżyjmy je jak najpełniej.

 

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia :))

 

 

Facebook